Kamariškių dvarvietė istoriniuose šalitiniuose buvo paminėta 1583 metais, kaip Suvieko dvaro palivarkas, priklausęs ponui Martynui Komorovskiui ir jo žmonai Beatai Kmitaitei, kurios giminės turtą, kaip kraitį ponas įgijo po vestuvių. Tikėtina, kad jis ir buvo Kamariškių dvaro kūrėjas, suteikęs dvarvietei vardą (lenk. Komoryszki).
1634 m. birželį Ukmergės pilies teisme buvo registruotas Jurgio Komorovskio (Martyno sūnaus) testamentas, prieš mirtį surašytas Kamariškių dvare.
Jurgiui priklausę Suvieko, Kumpuolių, Pamūšio ir Radiškio dvarai buvo padalinti šeimos nariams: žmonai Marijonai Sapiegaitei ir sūnums – Jonui, Samueliui ir Elijui Komorovskiams, vėliau pasižymėjusiems karvedžiams kovose prieš maskvėnus ir švedus.
XVII a. antroje pusėje Suvieką ir Kamariškes paveldėjo Jono Komorovskio (~1600–1661) ir Konstancijos Judickos dukra Kotryna, 1684 m. ištekėjusi už Lietuvos Brastos stalininko Pauliaus Zarankos-Horbovskio. Taip per santuoką Suviekas ir Kamariškės daugiau kaip šimtmečiui perėjo į Zarankų giminės nuosavybę.